Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
70.70 €

Madhësia

100 ML NUDE MODEL
50 ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Kjo përzierje e guximshme, emocionuese e akordeve me fruta dhe druri është e përsosur për të shkuar nga një prezantim i madh në punë për darkë në një restorant me një të dashur. Lacoste L'homme Intense hapet me ëmbëlsi frutash nga portokalli mandarin, raven, ftua dhe portokall.

Brand LACOSTE
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-018345
Forum