Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
58.30 €

keyword.

15 ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një balsam syri dy-në-një që tërheq minimizimin e pamjes së rrudhave, rrathëve të errët dhe fryerjes për sy më rinorë dhe me shkëlqim.

Brand CLARINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum