Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
88.70 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Një krem e bute me një aromë delikate, ideale për lëkurën e kombinuar.Cdo ditë, streset emocionale dhe mjedisore ndikojnë në funksionimin e pengesave të lëkurës, një nga kapacitetet e tij të vetëmbrojtjes. Kështu, lëkura ka tendencë të dehidratohet, të bëhet më e ndjeshme dhe e pakëndshme: shfaqen papërsosmëritë.Lancôme krijoi Hydra Zen: Hidratim 24-orësh për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga shenjat e stresit. Hidratimi është një nga hapat e parë në çdo rutinë bukurie për të ruajtur pamjen e lëkurës. Projektuar për të ndihmuar në luftimin e shenjave të dukshme të stresit, Hydra Zen siguron hidratim intensiv që lëkura të ndjehet e zbutur / e qetë dhe e rehatshme.Një strukturë e rehatshme me një aromë delikate dhe relaksuese, ideale për lëkurën e kombinuar.Rezultatet: të hidratuara në mënyrë të qëndrueshme, lëkura shfaqet rrezatuese dhe zbutet. Toni i lëkurës duket më i freskët dhe më i barabartë.

Brand LANCOME
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-019194
Forum