Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
10.40 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Vëllimi intensiv pa gunga. Jep një efekt të mahnitshem te qerpikëve. Përmban kolagjen fleksibël. Furça e veçantë

Brand BOURJOIS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum