Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
120.30 €

keyword.

453

Sasia

Apliko

Kur tundet butësisht, ky pastrues shndërrohet në një emulsion detoksifikues të vajrave të çmuar detarë dhe pluhurave të perlave. Vendoseni në lëkurë të thatë për të hequr grimin, ose aplikojeni me ujë për një larje qumështi, pastruese. Fytyra del e hidratuar dhe e gatshme për tretman.

Brand LA MER
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Group Id A-024353
Forum