Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
29.10 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Vaj i lehtë pastrimi freskues, i shpejtë për shpëlarje, i formuluar me bimë alpine pastruese dhe vaj luledielli organik 47%, aktivizohet nga uji në një qumësht të butë që shpërndan menjëherë grimin e rëndë, të mbajtur gjatë, dhe të papërshkueshëm nga uji dhe ndotës duke ruajtur mikrobiotën e lëkurës lëkura ndihet e butë, e pastër dhe e rehatshme. Dyshja e dy ekstrakteve organike të bimëve Alpine organike Golden Gentian dhe Lemon Balm - përbëjnë kompleksin tonë ekskluziv të butë për të qetësuar dhe zbutur lëkurën, dhe janë me përgjegjësi nga Le Domaine Clarins - laboratori dhe ferma jonë në ajër të hapur që ndodhet në Alpet Franceze .

Brand CLARINS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum