Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
12.50 € 25.00 €

Madhësia

40 ML SABLE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Police To Be Good Vibes for Women është një aromë ultra-femërore me notat kryesore të dardhës së shijshme, bozhure elegante dhe akordit sensuale vanilje. E përkryer për ditën dhe natën, brenda ose jashtë! Aroma hapet me nota frutash të bergamotit dhe dardhës. Notat e zemrës vazhdojnë me notat elegante të luleve të bozhure, jasemini, freesia dhe neroli për të rritur gjallërinë e ndritshme të zemrës. Notat bazë përfundojnë me nota të ngrohta druri kashmiri, vanilje dhe patchouli për të qëndruar gjatë gjithë natës. Shishja klasike e shkathtësisë Police to Be i është dhënë një rinovim neoni-rozë me një hijeshi të kontrastit të shishes P në ngjyrë të verdhë që e bën atë të dallohet nga turma.

Brand POLICE
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-026536
Forum