Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
72.30 €

keyword.

189 BLUE VELVET
869 RED TARTAN

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Paleta 5 Couleurs Couture nga Dior është rinovuar në një edicion të kufizuar Velvet. 30 vjet pas edicionit të saj të parë, Dior e vesh kutinë e paletës në një fund mat me një ndjesi prej kadifeje. Një butësi që gjendet gjithashtu në teksturën kremoze të rimeleve. .

Brand DIOR
Ngjyra 869 RED TARTAN
Fytyra N/A
Group Id A-027423
Forum