Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
89.30 €

Madhësia

N/A

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Festoni festat me kompletin e përsosur të dhuratave luksoze që përmban aromën ikonike të Born in Roma Uomo. PËRMBAJTJA E SETIT TË DHURATAVE- Eau de Toilette Spray (50 ml)- Eau de Toilette Spray (15 ml)

Brand VALENTINO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-028808
Forum