Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
112.70 €

keyword.

055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Kjo formulë e natës jep lagështinë thelbësore për lëkurën tuaj që ju nevojitet ndërsa flini. Një kompleks aminoacidesh gjatë natës ndihmon në optimizimin e rimbushjes natyrale të lëkurës së kolagjenit për zbutjen e rrudhave, duke e lënë fytyrën të qetë, të hidratuar dhe me pamje të shëndetshme

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-003664
Forum