Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
9.60 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Maskare me vëllim maksimal Bourjois Volume Glamour Ultra Care kujdeset butësisht për qerpiket tuaj, duke i ushqyer dhe mbrojtur ato nga faktorët negativ, falë vetive ushqyese dhe restauruese të pambukut dhe vajit të bajames, Vitamina E.

Brand BOURJOIS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum