Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
71.40 €

keyword.

50 ML 055

Sasia

Apliko

Kjo formulë luksoze e kremës minimizon shfaqjen e linjave të dukshme dhe rrit shkëlqimin e lëkurës. Ai përmban kompleksin ekskluziv të kundër ndotjes nga Clarins dhe përmban ekstraktin e çajrave për të ofruar veprim të synuar forcues dhe antioksidues pikërisht aty ku lëkura juaj ka nevojë për më të shumë. E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës, e lë fytyrën më të butë, më të ndritshme dhe më të hidratuar.

Brand CLARINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum