Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
41.90 €

Ngjyra

SABLE

Sasia

Apliko

Hapi i parë thelbësor për të arritur një lekure të fortë dhe me pamje rinore. Ky trajtim freskues eksfolues - me pluhurat natyralë bambu zbutës - largon qelizat dhe papastërtitë e sipërfaqes së ashpër, të krisur, duke i dhënë lëkurës së trupit një fillim të ri të hijshëm.

Brand CLARINS
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-015540
Forum