Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
74.20 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Ky tretman ndihmon për të zbuluar një pamje më të ndritshme, të hidratuar, të ringjallur dhe ka përfitime gjithëpërfshirëse për zonën e syve. Ndihmon në zvogëlimin e pamjes së plakjes së syve, duke punuar kundër fryerjes, linjave dhe thatësisë. Ai ndriçon rrathët e errët në aq pak sa tre javë, hidraton deri në 24 orë falë një përforcuesi të fuqishëm hidratimi, dhe parandalon dëmtimin e radikalit të lirë me fuqi antioksiduese - pjesë e teknologjisë së tij shumë-vepruese të mbrojtjes nga ndotja

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-017534
Forum