Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
14.50 €

Ngjyra

200 ML SABLE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

ekstrakti natyror pro-melaninës stimulon procesin e rrezitje natyrore të lëkurës . Për një rrezitje të bukur dhe madje edhe të njëtrajtshme Formulë e lehtë, jo e yndyrshme Mbrojtje shumë efektive UVA / UVB Rezistent ndaj ujit

Brand NIVEA
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-019007
Forum