Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
77.42 €

keyword.

SABLE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Idealist riparon pamjen e teksturës së pabarabartë të lëkurës, lëkundjes dhe vrazhdësisë. Zbutni atë dhe shijoni menjëherë atë ndjenjë të butë, të qetë, të mëndafshtë që deshironi.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-003836
Forum