Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
136.40 €

keyword.

NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Dukeni aq të rinj sa ndiheni. Ky krem intensivisht ushqyes dhe i mbushur me rininë nxjerr në pah lëkurën që është rrezatuese, e mbushur, elastike.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-004032
Forum