Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
9.10 €

Madhësia

150 ML 453

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një lëng me teksturë të butë për të krijuar dhe zmadhuar flokët me onde.Ideale për rritjen e vëllimit dhe shkëlqimit, përcaktimin e kaçurrelave dhe eleminimin e elektrizimit.

Brand HD LIFE STYLE
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum