Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
53.60 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Për lëkurë freskuese dhe pastrim të plotë me këtë Set Pastrimi me 3 hapa. Kombinimi i një pastruesi të dyfishtë, një pastrues qumësht dhe një tonik qetësues, treshja do të lërë lëkurën e thatë të ndjehet e butë, e pastër dhe e rehatshme.Seti juaj për pastrimin me anë të 3 hapave përfshin:• Bi-Facil 75ml• Lait Galatée Confort 75ml• Tonique Confort 75ml

Brand LANCOME
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum