Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
63.50 €

Madhësia

100ML

Sasia

Apliko

Një aromë joshëse për burrat, Armani Code është një përzierje joshëse me limon të freskët dhe bergamot të zbutur që lë të kuptohet se lulëzon pemë portokalli, të ngrohur me dru guaiac qetësues dhe fasule tonka.

Brand ARMANI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum